PU, sobota 8.4.2017, 10:00, Městský stadion Nový Bydžov
Regionální mládežnický Sportovní klub Regionální mládežnický Sportovní klub "Cidlina"

Jíra - Kul´ha, Drozen - Kordík, Beníček, Wydrzinsky, Reichl - Machotka

Duleba - Hudák, Štěrba - Suk, Löffler, Dlask - Kříž, Hanl

góly: 88´Malý - 21´Löffler, 33´a 35´Kříž, 73´Hudák, 88´Kordík, 89´Machotka
Diváci: 40

O tomto víkendu jsme zavítali k mistrovskému utkání do Novéhoho Bydžova s místním RMSK Cidlina. Utkání bylo hrané na výborně připraveném hřišti a i hra tomu odpovídala. V první části nás na začátku utkání domácí přimáčkli na naší polovinu a snažili se aktivní hrou a napadáním hned jít do vedení, ale tlaku jsme odolali a po desteti minutách jsme převzali iniciativu a začali jsme domácí přehrávat. Dobře jsme kombinovali, dobře a agresivně jsme domácím napadali rozehru a snadno získávali míče. Tuto mírnou převahu jsme konečně vyjádřili v 21. minutě, kdy jsme konečně vstřelili gól a šli jsme do vedení. V druhé části jsme byli více času na polovině domácích , a hned v úvodu jsme domácí trestali dvěma góly Kříže ve 33 a 35 minutě. Domácí ale nevěšeli hlavu a stále hráli aktivně, snažili se s výsledkem poprat, ale naráželi na dobře bránící hráče Slovanu. Ve třetí části přišel tlak domácího týmu , který chtěl utkání zdramatizovat a musím říci, že jsme domácím k tomu naší liknavostí dost pomáhali, naštěstí jsme se oklepali a góly Kordíka z 88´ Machotky z 89´jsme utkání dovedli do vítězství.