FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 7:0

FK Dukla Praha FK Dukla Praha
7:0
(5:0)

Yerasov-Linke-Korda-Soukup-Striženec-Chládek-Tomov-Stibor-Vyčítal-Papoušek-Plechatý,střídající:Svrček,Cvrček

Lukáš Novotný:"V dnešním utkání se nám nedařilo jak v útočné fázi,kdy jsme nedokázali proměnovat vyložené šance,které bud končili na brankové konstrukci nebo mimo ní,tak v obranné kdy jsme soupeři nechávali hodně prostoru v zakončení a soupeř to nemilosrdně trestal.O utkání rozhodl už první poločas,soupeř ukázal velkou kvalitu v útočné činnosti a mi naopak naší nedůsledností v bránění jsme to soupeři hodně ulehčili.Z celkového pohledu je prohra zasloužená doufám,že se do příštích zápasů se z chyb poučíme a podáme daleko lepší výkon ve všech řadách.Bohužel se dnes ukázalo,že hráči kteří nám dnes chyběli jsou pro tým v takovýchto kvalitních utkání nepostradatelní."

Alois Javůrek:"Když se marodka během předzápasové rozcvičky rozrostla o Karla Růžičku a na střídačce FC Slovan Liberec zbylo více trenérů než hráčů, cosi to předznamenávalo, že se však bude jednat o největší výprask v sezóně netušila jistě ani mistní přihlížející legenda Günter Bittengl. Výsledkem rovnice o třech známých (Tedy: nedůsledné defenzivní činnosti před libereckou bránou, smrtící efektivitě brejků domácích a útočném akustickém koncertu marnosti na břevna i tyče dukelské brány v našem podání) bylo velmi krutých 7:0. Ačkoliv k tomu zápasové resumé navádí, nikdo ze slovaňáků se dnes nevzdal. I přes nepříze� � osudu se kluci rvali o zasloužený gól až do poslední minuty, to by se nám dnes však zřejmě nepodařilo ani do půlnoci."