FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Chemnitzer FC - FCSL 3:3

Jak se dá zremizovat jasné utkání? Zeptejte se hráčů U14
PU, středa 18.10.2017, 16:00, Chemnitzer
3:3
(1:3)
FC Slovan Liberec: Jíra (36´Duleba) - Kul´ha (36´Kucr), Netušil, Štěrba (36´Myslivec), Drozen - Mazánek, Beníček, Wydrzyński (50´Kříž), Suk (55´Machotka)- Hudák, Hanl (45´Kordík)
góly: 6´a 20´Beníček, 8´Hudák

V úvodu utkání byli domácí aktivnější a agresivnější, ale po pár minutách jsme jejich snahu eliminovali a dostali jsme je svou kvalitní mezihrou, držením míče, dobrou kombinací a účinným napadání pod veliky tlak, který již v 6´ vyustil v Beníčkův gól na 0:1, než se domácí vzpamatovali v 8´ Hudák vstřelil gól na 0:2. Hru jsme kontrolovali a snažili se přehrávat silný obranný blok domácích, ale než jsme pochopili, že nemá cenu se každou cenu snažit o bezhlavé útočení, dokázali domácí po ojedinělém protiútoku snížit v 15´na 1:2. Naštěstí jsme nespanikařili a dál jsme si udržovali herní převahu a ve 20´jsme zvyšovali na 1:3. Zdálo se, že je to jen otázka času kdy přidáme další góly, ale zahazovali jsme své dobré příležitosti a poločas jsme zakončili skórem 1:3. Druhý poločas byl opakem prvního, hráli jsme pasivně a není moc co hodnotit, snad jen snaha některých hráčů a i proto jsme domácím dovolili se jednoduše vymanit z našeho tlaku a přenechat jim iniciativu. Domácí toho v 52´využili a snížili na 2:3 a o tři minuty déle ve 55´domácí vyrovnali na konečných 3:3. Dlouho jsem neviděl takto zahodit jasné utkání do koše.