FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FC Slovan 3:0
Menu Další Zavřít Zavřít
05.11.2019

U15 FK Teplice x FC Slovan Liberec

Rina Havlíčková
13.kolo, středa 30.10.2019, 13:00, Na Stínadlech
13.kolo, středa 30.10.2019, 13:00, Na Stínadlech
FK Teplice FK Teplice
3:0
(2:0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Trojan - Wendler – Studený – Fiala – Vošanovič – Matys - Fanta (K) - Rogulski - Papoušek - Makowski - Kochan (Mader - Vitouš - Polhoš – Zajdel – Ťoupal - Ort)

Rozhodčí:

BAUM - MRÁZ, DOŠEK


Diváci: 50

Komentář

S kvalitním týmem Teplic, který se snažil hrát konstruktivní fotbal téměř v každé situaci, dokázali naši hráči držet krok celý první poločas. Oproti minulému utkání s Meteorem obránci Slovanu lépe vytlačovali hru a s aktivní podporou svých spoluhráčů znepříjemňovali domácím kombinaci. Úvodní dějství bylo dlouho vyrovnané jak herně, tak výsledkově, když dvě brankové příležitosti domácích zlikvidoval brankář Trojan a naopak na druhé straně střely Rogulskiho, Papouška ani Makowskiho výrazněji neohrozily brankáře žlutomodrých. Bohužel v posledních třech minutách dostali hosté hned dvojitou facku, kdy nejprve inkasovali ze standardní situace po nedůslednosti v obraně a následně v samém závěru po lehkovážném krytí dlouhého míče za obranu. Ve druhé půli už byli domácí klidnější a efektivnější v kombinaci a vytvořili si územní převahu, ze které vyústil ještě jeden gól v liberecké síti.

Ohlasy trenérů

Milan Šimoníček:

„Odehráli jsme utkání na hranici našich možností. Hráči se snažili a ve sportu je potřeba zohlednit nejen výkon svůj, ale také výkon soupeře a ten byl velmi kvalitní. Nás mohou mrzet inkasované góly v závěru prvního poločasu a časté ztráty v kombinaci, které nás stály hodně sil. To bychom chtěli na našem výkonu v budoucnu jednoznačně zlepšit.“


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Kitl Jizerské pekárny
Mediální partneři
Hattrick Rengl