FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Most 9:1

U16 - ČDD, 10.kolo: FC Slovan Liberec vs. Mostecký fotbalový klub 9:1 (5:1)

V domácím utkání jsme Most porazili vysoko 9:1.

10.kolo, sobota 13.10.2018, 12:15, MS hlavní
9:1
(5:1)
FK Baník MostFK Baník Most
FC Slovan Liberec: Yerasov - Kytka, Stibor, Chládek, Striženec - Lupoměský (46´ Soukup), Vyčítal (46´ Kabeláč), Kašpar - Plechatý (60´ Winkler), Šolc (66´ Čechovič), Müller
Branky: 4´ Vyčítal, 8´ Müller, 12´ Vyčítal, 25´ Šolc, 44´ Šolc, 51´ Müller, 76´ Winkler, 81´ Čechovič, 86´ Müller, Rozhodčí: Linhart - Zlatník, Bahník
Diváci: 40

1.poločas: Úvod utkání vyzněl pro nás, brzy jsme se ujali vedení (3:0). Soupeř reagoval proměněným protiútokem a snížil na (3:1). Obraz do konce poločasu byl stále stejný. Naše snaha o postupnou rozehrávku a překonání zatažené obrany soupeře, který našich nepřesností využíval k nebezpečným brejkům.

2.poločas: Náš tlak ještě zesílil a kluci se střídavými úspěchy řešili finální a předfinální fázi. Pozitivem jsou plnohodnotné návraty Soukupa a Čechoviče po dlouhodobých zraněních.