FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 1:1

U16 - ČLD, 14.kolo: FK Dukla Praha vs. FC Slovan Liberec 1:1 PK 2:1 (0:0)

Poslední utkání jsme prohráli po penaltovém rozstřelu.

FK Dukla Praha FK Dukla Praha
1:1
(0:0 PK 2:1)
FC Slovan Liberec: Vohnout (41´ Kaiser) - Mach, Polyák, Jelínek, Bulejko - Drobný, Kavan Š., Knobloch (66´ Muller), Nezhoda (70´ Novák) - Lochman, Špinka (60´ Žďárský)
Branky: 62´ Drobný, ŽK: 58´ Drobný, 33´ Nezhoda, Rozhodčí: Štefan - Kohout, Popelka
Diváci: 40

Poslední utkání jsme změřili své síly s domácí Duklou na hlavním stadionu.

1.poločas: Nebyl dobrý oboustraně, chybělo větší tempo a kvalita. My jsme byli asi o něco aktivnější, měli víc možností, ale na vyložené šance to bylo 1:1.

2.poločas: Po změně stran jsme byli nebezpečnější, měli jsme jasnou šanci a dva centry, které prošly přes malé vápno. Po individuální akci proměnil Drobný (0:1). Po deseti minutách domácí vyrovnali (1:1).

Nastoupily pokutové kopy, na které Dukla vyhrála.

Trenér Papoušek: "Zápas, který jsme měli vyhrát. Měli jsme víc možností i šancí, ale chyběla nám kvalitní finální fáze. Chyběla mi i větší nabídka a podpora do ofenzivy."