FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 3:0

16.kolo, neděle 26.3.2017, Areál Anger (UMT)
FC Slovan Liberec: Plechatý - Bína, Kratochvíl, Provazník, Halgaš (46´ Šorsák) - Michal, Bergmann, Žižka (46´ Krpata) - Daněk (58´ Havel), Prokopec (62´ Kleiner), Mečíř
ŽK: 43´ Žižka Rozhodčí: Kapoun - Živnůstka, Harenčák
Diváci: 50

Z naší strany nepovedený zápas.

Již v úvodní minutě jsme inkasovali (1:0). Domácím jsme nedokázali čelit v důrazu, důslednosti. Navíc jsme hrubě chybovali v defenzivní činnosti. Opět jsme neproměnili několik dobrých možností ke skórování. Do poločasu domácí přidali ještě jednu branku (2:0) a krátce po zahájení druhé půle přidali na konečných 3:0.

V dalším utkání hostíme na domácí půdě městského stadionu pražskou Slavii, a to v sobotu 1. dubna. Výkop v 10.00 hod.

Přijďte kluky podpořit.

Trenér Kaiser: "Mrzí mě naše nekoncentrovanost při vstupech do utkání, což má vliv na další průběh utkání."