FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slavia 1:3

SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
FC Slovan Liberec: Hnízdil - Bína, Provazník, Kratochvíl, Gabko (61´ Šorsák) - Žižka (55´ Havel), Michal, Bergmann (53´ Krpata) - Mečíř, Šíma, Daněk (71´ Halgaš)
Branky: 30´ Provazník, Rozhodčí: Milner - Kowalik, Zboroň

Poprvé v jarní části sezóny jsme změřili své síly s celkem pražské Slavie na přírodní trávě.

1.poločas: Po nezdarech v prvních dvou kolech jsme přistoupili ke hře dobře. Prvních 25 minut jsme byli aktivní, hosté měli velké šance, při kterých nás gólman Hnízdil podržel. Inkasovali jsme dvakrát, ale pak jsme se vrátili do zápasu a Provazník se ve třicáté minutě prosadil a snížil (1:2). Následně Slavia bodovala z penalty a do kabin se šlo za stavu 1:3.

2.poločas: Po změně stran jsme se nezmohli na větší nápor.

Příští utkání jedeme do Příbrami, a to v neděli 9.dubna. Výkop v 11 hod.

Trenér Kaiser: "Mrzí mě odevzdanost, neprojevili jsme větší touhu po vyrovnání. Nebyli jsme schopni vytěžit po dobrém vstupu."