FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Bohemians 1905 5:2
04.03.2019

U19 - ČLD, 22.kolo: FC Slovan Liberec vs. CU Bohemians Praha 5:2 (1:2)

Neděle 3.3.2019 Stadion U Nisy (UMT)

Nejstarší dorost si poradil s Bohemkou a v prvním jarním soutěžním utkání porazil pražský celek 5:2.

22.kolo, neděle 3.3.2019, 12:15, UMT U Nisy
5:2
(1:2)
Bohemians Praha 1905Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec: Plechatý - Fukala, Ješeta, Kratochvíl, Gabko - Beran (88´ Pokorný), Michal (65´ Černický) - Mečíř (80´ Daněk), Knobloch (75´ Polyák), Yuzvak - Šíma (65´ Valenta)
Branky: 17. Fukala Michal, 53. Beran Michal, 61. Yuzvak Andriy, 75. Kratochvíl Vít, 81. Mečíř Matěj - 23. Koubek Matěj, 39. Matoušek Milan, Rozhodčí: Řeháček - Havel, Lopuszynski

Diváci: 200

Kvalitní a intenzivní zápas v prvním jarním kole rozhodl náš týmový výkon ve 2.poločase. Silný soupeř byl v 1.poločase lepší na šance, ale zlepšenou hrou a herní kvalitou jsme zápas otočili. Utkání mělo intenzitu, tempo, skvělý motivační náboj i atmosféru. Útočná fáze proměnila pět gólů + měla další šance především ve 2.poločase. Hezké akce po stranách, atraktivita utkání. Otočení skóre zápasu s vyhecovanou Bohemkou, charakter a síla týmu. Individuální výkony Mečíře, Berana, Yuzvaka, Kratochvíla. Hru jsme oživili střídáním Valenty, Černického, Polyáka.

Obranná fáze - nervózní a hektický 1.poločas, dvě branky + penalta Bohemky, po našich chybách Michala - odkop, Mečíř - návrat. Problém při centrech do pokutového území ze hry nebo standardní situace - nabrání hráčů, těsnost bránění, rychlá orientace.

Příští utkání zajíždíme do sousedního Jablonce, a to v neděli 10.3.

Výkop v 10.15 hod.

Trenér Čapek: "Nadstandardní zápas splnil nejpřísnější měřítko svou kvalitou, prestiží i diváckou kulisou."