FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dukla 5:2

(3:0)
FK Dukla PrahaFK Dukla Praha
FC Slovan Liberec: Plechatý-Vébr(77.Mizera),Hanuš,Lehoczki,Rumler(64.Hamada)-Baláž,Kazda(64.Naštický),Prokš,Lábek,Vrabec(46.Gembický)-Novák(71.Syrovátka)
Branky:15.Kazda,32.a 41.Lábek,57.Baláž,87.Syrovátka

V dalším domácím utkání k nám zavítal tým z pražské Julisky. V krátké době se oba týmy potkaly již podruhé.A z obou utkání vyšla vítězně naše U 19. Soupeř má ve svých řadách několik velmi dobrých individualit,proto jsme k utkání nastupovali s plnou koncentrací na vlastní výkon. V prvním poločase se prosadili Kazda,střelou ze 22 m. Lábek využil zaváhání obrany a zvýšil na 2:0,na 3:0 opět Lábek střelou z trestného kopu. V 57.minutě po přihrávce Nováka,přidal do prázdné branky na 4:0 Baláž. Po prostřídání se nám tentokrát nepovedlo udržet čisté konto a po vlastních chybách a nedůrazu na vlastní polovině soupeř dvěma brankami zdramatizoval zápas.Závěrečnou tečku dal v závěru důrazný Syrovátka 5:2.

Tomáš Nosek-trenér U19 :,,Utkání jsme měli jednoznačně pod kontrolou,k 5 brankám jsme mohli ještě přidat další branky z mnoha vytvořených šancí.Mrzí mně,že nedokážeme udržet čisté konto a vlastními chybami pustíme soupeře z Prahy zpět do utkání.Ale mohu vyslovit spokojenost s přístupem hráčů k utkání a zejména v prvním poločase s předvedenou hrou.´´