FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Táborsko 4:0

(2:0)
FC Silon TáborskoFC Silon Táborsko
FC Slovan Liberec: Franc-Baláž,Hanuš,Lehoczki,Rumler-Mizera,Lábek(72.Resl),Naštický(77.Drahoš),Kazda(82.Hamada),Koníř(77.Gembický)-Vébr(63.Syrovátka)
Branky:22.Mizera,31.Lábek,70.Kazda,86.vlastní

V desátém kole 2.dorostenecké ligy k nám přijel soupeř z Táborska. Soupeři jsme hned od záčátku zapasu nedali šanci a prakticky od úvodního hvizdu se usadili na jeho polovině.Na úvodní branku čeká tým do 22.minuty,kdy Kazda zpětnou přihrávkou najde Mizeru a ten nezaváhá 1-0.O dalších deset minut později se po rohu Kazdy,prosadí Lábek hlavou 2-0. Druhý poločas je plný zahazování šancí z naší strany,ale také nepřesností.Na třetí gól si musíme počkat do sedmdesáté minuty,kdy Kazda jde důrazně do míče na polovině hřiště a po vyhraném souboji s hostujícím brankářem,už není problém dát gól do prázdné branky.Poslední branku si soupeř vstřelí sám,kdy si srazí centrovaný míč Resla jeden z hostujících hráčů.

Tomáš Nosek-trenér U19:,,Čekal jsem od soupeře lepší výkon.My jsme se snažili odčinit nevýrazné výkony z posledních dvou utkání.Myslím,že byla na hráčích vidět snaha o dobrý výsledek.Škoda jen,že některé situace nevyřešíme správně ve finální fázi.Mohli jsme vstřelit dvakrát tolik branek..