FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Jablonec 3:0

U19 Zasloužené vítězství v derby s Jabloncem

(3:0)
FK JablonecFK Jablonec
FC Slovan Liberec: Franc-Vébr,Lehoczki,Hanuš,Rumler(74.Resl)-Vrabec(65.Baláž),Kazda,Prokš,Lábek,Šulc(57.Naštický)-Gembický(81.Mizera)
Branky: 12.Lábek,25.Vrabec,43.Šulc

V derby jsme přivítali FK Jablonec a výsledek i předvedená hra se musela líbit.Do utkání vstoupila U19 razantně a v prvních 6 minutách si vytvořila již dvě možnosti ke skórování.Úder pak přišel v minutě dvanácté,kdy Lábek umístěnou střelou rozvlnil síť poprvé.Soupeř jednoduše nestíhal,a proto přišla i další branka po přihrávce Gembického dává zblízka Vrabec na 2:0.Do poločasu přidává branku Šulc střelou na 3:0. Druhý poločas se pokračoval ofenzivní fotbal,i když tentokrát musel prokázat velkou kvalitu brankář Franc,který zneškodnil 3 velké brankové příležitosti.Jeho zásluhou odešla U19 ze hřiště jako vítěz.

Sestřih z utkání

Tomáš Nosek -trenér U19:,,V prvním poločase jsem soupeře jasně přehráli a skóre bylo pro tým z Jablonce ještě lichotivé.Ve druhém dějství se Jablonečtí propracovali k několika šancím,ale nejlepší hráč na naší straně brankář Franc si při nich velmi dobře poradil.Děkuji týmu za dobře odvedenou práci a jejich 100% přístup.´´