FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice B - FCSL 1:2

1:2
(0 : 1)
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Bína,Michal/45.Mečíř/,Lábek,Halgaš-Vébr,Gembický/45.Žižka/
Branky:25.Halgaš,60.Žižka

V předehrávaném utkání jsme zajížděli do severních Čech na hřiště Teplic B.A byl to zájezd úspěšný.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a první šanci měl Bína,který netrefil ve vyložené šanci dobře míč.Další průnik do pokutového území a Vébr sám před brankářem trefuje pouze jeho nohy.Pak máme díky aktivitě celou hru pod kontrolou a výsledkem je branka Halgaše,kdy dorazí střelu Gembického.Soupeř se do hry dostává pouze díky standartním situacím,které však obrana a brankář Plechatý spolehlivě vyřeší.

Druhý poločas však naše hra již není tak aktivní,protože skončila výpomoc hráčů z U21 Gembického a Michala.A soupeř se dostává více do hry.Pěknou branku vstřelí Žižka,jenž propálí po rohovém kopu vše,co mu stojí v cestě.A díky teči jednoho z domácích hráčů míč zapadne do branky 0:2.Teplice se stále více tlačí do útoku a opět se nevyhneme nedorozumění na trase Provazník a Plechatý,které využije teplický útočník a skóruje do prázdné branky 1:2.Ihned po rozehrání má možnost Lábek,ale ve 100% šanci trefí brankáře.Hektický závěr utkání zvládneme,takže si odvážíme 3 body.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,První poločas jsme zvládli výborně,jen přidat ke spokojenosti o 3-4 branky navíc.Je vidět ,že někteří ještě nedokáží zvládat hektická utkání,kdy je v důležité zachovat klid a rozvahu při řešení herních situací.Opět chyba brankáře při komunikaci s obránci a nejednou nevíme,kde nám hlava stojí.Tohle by se v kategorii U19 již nemělo stávat.