FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta "B" - FC Slovan 0:3
Menu Další Zavřít Zavřít
03.04.2018

U19: Po výborném výkonu 3 body ze Strahova

Redakce
Na Strahově se našim dorostencům zadařilo.
mu, neděle 8.4.2018, 13:00
Sparta Sparta "B"
0:3
(0 : 1)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan: Plechatý-Mečíř,Kratochvíl/20´Lábek/,Šorsák,Gabko-Sysel/87´Krpata/,Žižka/84´Syrovátka/,Venc,Bína/88´Bergmann/-Vébr,Drahoš/78´Šíma/
Branky:20.Sysel,60.Vébr,80.Šíma
Diváci: 50

Komentář

Na UMT Strahov odehrála naše U19 skvělou partii proti sparťanské U18.

Od úvodního hvizdu jsme byli lepší ve všech směrech a výsledkem byla branka Vojty Sysla ve 20.minutě,kdy zužitkoval přihrávku Vébra 1:0.

I ve druhém poločase hrajeme dobrou partii a postupně přidáme branky Vébrem 2:0 a střídající Šíma přidá na 3:0 pro Liberec.Vypovídající je hodnocení utkání od trenéra Sparty Miroslava Kriega.

Ohlasy trenérů

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Výborně zvládnuté utkání po všech stránkách.Všechny činnosti kondiční i herně-technické byly v tomto zápase na vysoké úrovni u všech hráčů.Vyzdvihnul bych individuální výkon Matese Vébra,podpořený celým týmem.

Trenér Sparty Miroslav Krieg:

"Já myslím, že soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, protože nás přehrál ve všech směrech. Byl lepší v ofenzivě, v agresivitě, v produktivitě, takže i přes to, že jsme měli v kádru šest mladších dorostenců, tak ani to není omluvou. Hlavní rozdíl byl doopravdy v tom, že byl soupeř rychlejší, agresivnější a v ofenzivní činnosti nás přehrál ve všech směrech a moc nám toho nedovolil. Naopak my jsme hledali cestu k soupeřově brance hodně komplikovaně a i v obraně jsme udělali hodně chyb. Výsledek 3:0, bych řekl, že je odpovídající a hovoří o tom, že výhra soupeře byla zasloužená".

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Aura Medical Liberecký kraj
Mediální partneři
Beat radio Kalendář Liberecka