FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Brno 1:2
Menu Další Zavřít Zavřít
27.09.2020

Body utopené v blátě

Redakce

Jestli bylo hřiště na Městském stadionu v prvním poločase na hranici regulérnosti, druhá půle se již odehrávala v bazénu s bahnem. Tomu odpovídal i průběh hry. Liberecké byly v první půli jasně lepší, ale opět bez využití tutovek. Ve druhé půli to už byl jen boj ve vodě a bahně, který neměl s fotbalem nic společného. Vyhrál tým šťastnější, nikoliv lepší. Naše holky odevzdaly na ploše vše, ale bohužel to nepomohlo.

5.kolo, sobota 26.9.2020, 10:30, Městský stadion
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
1:2
(1 : 0)
Lokomotiva Brno H.HeršpiceLokomotiva Brno H.Heršpice
FC Slovan Liberec: Zuchová - Sováková A., Košíková, Moťovská, Černá V. - Buryánová, Chapska (61. Čiperová), Hrtánková (69. Pouvová), Černá T. (69. Folprechtová) - Bohatová, Dinh Thanhová
Góly: 2. Thanhová - 60. Pušková, 63. Kukučová

ŽK: 66. Moťovská - 66. Pušková, 84. Ganiecová
Diváci: 50


Komentář

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ:

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii

Ohlasy trenérů

trenér Slovanu J. Lexa: "Zase nešťastné utkání na těžkém terénu. V prvním poločase, kdy ještě nebylo tolik vody na hřišti, jsme byli kombinačně lepší a po chybě brankářky jsme šli do vedení. Pak jsme měli i další příležitosti, ale bohužel jsme neodskočili do většího vedení. Na začátku druhé půle jsme po pěkné akci bohužel branku nevsítili a štěstí nám nepřálo ani při našich standartních situacích. Soupeř nás za to potrestal, nejdříve po nešťastné chybě obrany a pak z přímého kopu. Druhý poločas už se odehrával na vodě a to nám nesvědčilo. Holky ale stále chtěly hrát fotbal, i když to bylo těžké, a za to si zaslouží pochvalu."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Elektroservis Fehrer
Mediální partneři
Náš region Hattrick