FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice DFK - FC Slovan 0:5
Menu Další Zavřít Zavřít
17.04.2016

Dorostenky přivezly tři body z Teplic

Petr Šafář
V sobotním odpoledni dorostenky Slovanu rozehrály dobrou partii s týmem DFK Teplice. O vítězství rozhodly již v prvním poločase, který po dobrém výkonu vyhrály 5:0.
14.kolo, sobota 16.4.2016, 17:00, Hrob - tráva
Teplice DFK Teplice DFK
0:5
(0:5)
FC SlovanFC Slovan
Teplice DFK: Březinová - Plotzová, Rožnovjáková (K), Horáčková, Fišerová, Ferková - Dudová, Jasanová, Špačková - Fauová, Hrdličková
FC Slovan: Šulcová - Siváková (50. Vencová), Jandová, Novotná, Folprechtová - Lamačová (K), Pohanková, Tlustá (48. Honzíková), Bobvošová - Klímová, Mauerová
Branky: 11. Bobvošová, 16. Pohanková, 21. Tlustá, 28. Pohanková, 32. Tlustá
Rozhodčí: Matas - Macho, Venc
Diváci: 40

Komentář

V prvním poločase dorostenky Slovanu předváděly velmi kvalitní hru z které vytěžily pět vstřelených branek. Již po prvním poločase bylo rozhodnuto o vítězi zápasu.

Druhý poločas přinesl hodně zbytečných nepřesností, každá hráčka se snažila individuálně prosadit, ale to nevycházelo. Holky upustily od hry, kterou hrály v prvním poločase.

Ohlasy trenérů

Josef Lexa (FC Slovan Liberec): S předvedenou hrou v prvním poločase jsem byl spokojen, holky hrály přesně to, co jsme si řekli na přípravě před zápasem. V druhém poločase jsme opustili od týmového výkonu a více branek jsme již nepřidali.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Immergas Vogel electric
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Český rozhlas Liberec