FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sokol Třebeš - FCSL 0:2
08.10.2017

Dorostenky se ujaly vedení ve 2. dorostenecké lize

Na velmi špatném terénu se naše holky dlouho hledaly, ale po přestávce odebraly zaslouženě body Třebeši a ujaly se vedení ve 2 lize dorostenek, ve které chtějí opět celkově zvítězit.

trenérka Slovanu I. Boušková :

První poločas vůbec nevypadal jako fotbal ani z jedné strany, plno chyb a alibistické zbavování se balonu. Špatný terén a hodně ostrých zákroků, a mnoho žlutých karet. Po rázné domluvě v kabině, děvčata začala víc makat a převzala hru do svých rukou, z toho vyplynul i zakrok ve velkem vapne a následně písknutá penalta. Po ni se devčata uklidnila a začalo to chvilemi vypadat i jako náš fotbal. To jsme potvrdily i hezkou akcí po straně ze kteréjsme zvýšily na zasloužených 2:0 . V posledních minutách jsme opět odpadly fyzicky, tak se Třebes dostala i k několika střelám na bránu. Byly ale buĎ mimo nebo do rukou naší brankářky . Celkově první poločas radši hodnit nechci, ale z druhého jsme mely vice ze hry a výhra je zasloužená.