FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 7:1
30.05.2016

Juniorky v souboji o první místo vysoko padly, i tak se ale stydět za sezónu nemusí

Kryštof Rossmann
Praha/Liberec - V souboji o první místo juniorky na Pražanky nestačily. Prohrály vysoko 1:7, i tak se ale za sezónu rozhodně stydět nemusí, neboť druhá pozice je vynikajícím počinem. Jedinou branku Slovanu obstarala Tereza Vacková.
N, neděle 29.5.2016, 16:00, Praha 4, Nusle - tráva
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
7:1
(4:1)
FC Slovan Liberec: Šulcová - Lamačová (K), Jandová, Novotná, Folprechtová (41. Pohanková) - Janečková (60. Pleskotová), Vacková, Bobvošová, Klímová (15. Tlustá) - Mauerová (60. Vencová), Siváková
Branky: 10. Žočková Karolína, 24. Nedvědová Kateřina, 33. Houbová Nela, 35. Krejcarová Hana, 44. Nedvědová Kateřina, 63. Novotná Šarlota, 74. Novotná Nikola - 34. Vacková Tereza
Rozhodčí: Hradil Jakub - Vaněk Václav, Popelka Petr.

Diváci: 70

Josef Lexa (FC Slovan Liberec): I přes vysokou porážku jsem s herním projevem v prvním poločase spokojený. Domácí hráčky jsme pečlivě a včas dostupovaly, nenechávaly jsme jim prostor a hrály jsme dostatečně důrazně. Domácí byly ale lepší v kvalitě zakončení i v kvalitě hráčského kádru. Druhý poločas byl však úplný opak. Nepřistoupily jsme k němu dobře. To si musíme na tréninku rozebrat a vyříkat. Dukle gratuluji. Vyhrála zaslouženě jak zápas, tak soutěž. My musíme stále pracovat na zkvalitnění všech činností. Nemůžeme se uspokojit tím, že přehráváme mužstva kvalitou nižší než my, ale se soupeřem kvalitně na naší úrovni už malinko zaostáváme. Nicméně, abych nebyl pouze kritický, pozitivní věcí určitě je, že jsme za dva roky dali s vedením jasný směr, díky kterému je vidět postupné zlepšování. Věřím, že děvčata mají stále chuť něco dokázat...