FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - FC Slovan 4:0
Menu Další Zavřít Zavřít
01.04.2017

U14 MU Dukla Pha-Liberec 4:0(2:0)

Lukáš Novotný 773580987
Prohra na Dukle.
MU, sobota 1.4.2017, 12:15, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(2:0)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan:

Yerasov-Striženec-Kobr-Soukup-Štícha-Vyčítal-Tomov-Papoušek-Kašpar-Stibor-Plechatý,střídající:Svrček,Cvrček,Korda,Vácha,Chládek,Růžička,Strejc


Ohlasy trenérů

Lukáš Novotný:"Soupeř dnes vyhrál zaslouženě přehrával nás ve všech herních činnostech(napadání,důraz v osobních soubojích,práce s míčem,kvalita v zakončení,zrychlování hry)když už jsme si šance vytvořili na rozdíl od soupeře jsme je nedokázali proměnit,navíc jsme soupeři po hrubých chybách minimálně dva goly připravili,dnešní výkony některých hráčů mě zklamaly.Potěšující byly dnes alespoň individuální výkony hráčů Vyčítala,Tomova,Stibora a střídajícího Chládka."

Alois Javůrek:"Na Julisce jsme nezačali dobře. Soupeř byl svižnější a zaslouženě šel do vedení, aby se skóre nenavyšovalo, musel Yerasov ještě vytáhnout několik skvělých zákroků. Přibližně po čtvrthodině se hra vyrovnala, ale i přes vytvořené příležitosti se nám branku vstřelit nepodařilo, naopak v závěru poločasu se po nedotaženém napadání prosadil domácí rychlonohý útočník. V druhé půli si dva slabší momenty vybral náš gólman a rázem jsme prohrávali o čtyři branky. Bohužel nepřívětivé skóre se nám i přes dobré příležitosti nepodařilo zkorigovat. Nutno podotknout, že "nevídaný" výkon ofsaidumilovného asistenta rozhodčího nás i soupeře připravil o několik dalších slibně se rozvíjejích příležitostí. Dnes jsme selhali v koncovce a v nástupu do utkání. Chceme-li být úspěšnější, musíme toto v příštích náročných zápasech nadstavbové části změnit.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Eurovia Linde
Mediální partneři
Rengl Český rozhlas Liberec