FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Žižkov 8:3
Menu Další Zavřít Zavřít
09.04.2017

U14 MU Liberec-Žižkov 8:3(6:1)

Lukáš Novotný
Vysoká domácí výhra nad Žižkovem.
MU, neděle 9.4.2017, 14:45, MS
FC Slovan FC Slovan
8:3
(6:1)
ŽižkovŽižkov
FC Slovan:

Yerasov-Korda-Kobr-Soukup-Striženec-Kašpar-Tomov-Stibor-Štícha-Papoušek-Vyčítal,sřídající:Svrček,Cvrček,Chládek,Vácha,Plechatý

branky:3xVyčítal,2xPapoušek,Kašpar,Tomov,Cvrček


Ohlasy trenérů

Lukáš Novotný:"Utkání jsme zvládli jak výsledkově, tak i po herní stránce,klíčová byla hra po stranách hřiště,která se nám dařila, zejména pravá strana, kde byl hodně agilní hráč Štícha,který notně zaměstnával obranu soupeře i ve spolupráci s Vyčítalem,který byl střelecky při chuti, jsme soupeři během prvního poločasu odskočili na rozdíl pěti branek.Druhý poločas jsme mohli prostřídat všechny hráče,škoda jen v závěru kdy jsme pod dojmem uspokojení nabídli soupeři výsledek skorigovat.Dnes jsme podali dobrý týmový výkon podpořený řadou kvalitních individuálních výkonů."

Alois Javůrek:"V prvním jarním travnatém utkání jsme začli natěšeně a naše hra po stranách brzy slavila úspěch. Branka nás však trochu ukolébala a soupeř oplácel obdobně. Za nerozhodného stavu jsme se chvíli nemohli najít a rychlonohý pravý záložník soupeře zvládl připravit ještě dvě dobré příležitosti, ty však zůstaly nevyužity a naopak náš rychlonožka Štícha předkládal do vápna jednu finální přihrávku za druhou, důležitější však bylo, že jeho spoluhráči tyto nemilosrdně uklízeli za záda brankáře viktoriánů, poločasový účet 6:1 byl více než výmluvný. V druhé půli jsme hrozili spíše z leva agilním Chládkem. S postupem času však naše hra nesla prvky uspokojení a celkově upadala, následkem toho bylo zbytečné snížení v závěru utkání a ještě zbytečnější zdržovací gesta některých slovaňáků. Dnes jsme odehráli nepochybně jedno z nejefektivnějších utkání. "


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Kitl Vinotéka U Devítků
Mediální partneři
Beat radio Český rozhlas Liberec