FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Hradec Králové 0:3

MU, sobota 24.3.2018, 16:15, Lierec - U Nisy
0:3
(0:2)
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
FC Slovan Liberec: Duleba - Myslivec (43´Machotka), Kul´ha, Štěrba, Kucr - Suk (51´Kříž), Papoušek P., Beníček, Hudák - Löffler, Hanl (43´Papoušek F.)

Vstup do utkání s Hradcem Králové jsme měli více než dobrý, soupeře jsme dobře napadali, drželi jsme míč, ale své vyložené šance, kterých jsme měli během prvních patnácti minut, jsme nedokázali proměnit a naopak soupeř nás trestal v efektivitě zakončení. První útok ve 14´gól v naší síti. Nadále jsme hráli aktivně, tlačili jsme se do zakončení, ale znovu bez úspěchu a soupeř po dalším z ojedinělých útoků zvýšil na poločasové skóre 0:2. Druhý poločas byl z naší strany špatný, nenavázali jsme na dobrou aktivní hru z prvního poločasu a v utkání začal dominovat soupeř z Hradce, svou převahu dokonal gólem před koncem utkání na konečných 0:3.