FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 3:2

U16 - ČDD, 13.kolo: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 3:2 (1:2)

V poslední minutě utkání rozhodli o výsledku domácí a body zůstaly v Teplicích.

13.kolo, sobota 3.11.2018, 12:30, Stínadla UMT
FK Teplice FK Teplice
3:2
(1:2)
FC Slovan Liberec: Vik T. - Kobr (58´ Netušil), Stibor, Chládek, Kašpar (46´ Hudák) - Kabeláč, Lupoměský, Kytka - Šolc (72´ Vyčítal), Plechatý, Müller (81´ Soukup)
Branky: 30´ Plechatý, 34´ Kobr, ŽK: 50´ Chládek, 62´ Hudák, 79´ Stibor, Rozhodčí: Šimeček - Beneš, Polcar
Diváci: 50

Do utkání jsme vstoupili špatně a přibližně 15 minut jen stěží stíhali soupeřovu tempu. Poté přišlo zlepšení, kluci dobře pracovali na míči a v napadání a přišlo pro změnu půl hodiny v naší režii. Obě úvodní branky padly po chybách týmů v rozehrávce, rozdílovou branku jsme vstřelili po standardní situaci. Nebezpečných situací před brankou domácích jsme si vypracovali ještě několik, ale skóre jsme nenavýšili.

Do druhé půle opět velmi dobře vstoupil soupeř a zejména po změně v rozestavení nás dostal pod tlak. Výsledkem byla branka na 2:2, která nás ale paradoxně malinko probudila a opět jsme se začínali dostávat před branku Teplic. Poslední část zápasu se hrál fotbal nahoru dolů, plný protiútoků a přečíslení. Naše šance jsme nevyužili, a tak se v poslední minutě z dobře vyřešeného brejku radoval soupeř a rozhodl tím zápas ve svůj prospěch.