FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Dukla B 3:6

U16 - ČDD, 9.kolo: FC Slovan Liberec vs. FK Dukla Praha 3:6 (1:5)

3:6
(1:5)
FK Dukla Praha BFK Dukla Praha B
FC Slovan Liberec: Musil - Štěrba (46´ Kobr), Fidra, Netušil, Machotka - Kočka, Bartoš, Papoušek F. (46´ Marek) - Löffler, Gábor (65´ Motyčka), Reichl (40´ Wydrzynski)
Branky: 43´ Bartoš (Löffler), 65´ Marek (Kočka), 72´ Motyčka - 12´ Pavlovský, 17´ Pavlovský, 25´ Pavlovský, 33´ Šimon, 41´ Pavlovský, 60´ Bartošek Rozhodčí: Bohata - Bohuš, Honzejk
Diváci: 30

V úvodních třiceti minutách jsme sledovali vyrovnaný zápas, branky ovšem stříleli pouze hosté z dobře sehraných brejků. Opařeni z vývoje skóre jsme pak poločas dohráli pod tlakem soupeře na hrůzný stav 1:5.

Druhý poločas vypadal zcela jinak. Naše trvalá územní převaha ovšem vedla pouze k dvěma brankám do sítě Dukly, která naopak opět skórovala po rychlém protiútoku.