FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice B - FCSL 2:3pen
15.10.2019

U18 - ČDD, 10.kolo: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 2:3 (2:1), PK:2:4

Sobota 12.10.2019 Stadion Na Stínadlech

Nerozhodný výsledek s kvalitním soupeřem opět rozhodly penalty, ve kterých jsme Teplice porazili.

10.kolo, sobota 12.10.2019, 10:30, Na Stínadlech
FK Teplice B FK Teplice B
2:3pen
(PK: 2:4. 2:1)
FC Slovan Liberec: Čamrda - Špinka (70´ Winkler), Janouš, Peuker, Zvěřina - Hejl (46´ Křeš), Vik (57´ Valenta), Málek - Vyčítal, Pajkrt, Pokorný (57´ Flesner)
Branky: 20´ Krogner, 26´ Fakin - 30´ Vyčítal, 57´ Peuker, Rozhodčí: Řeháček - Kosejk, Štelcig
Diváci: 50

Kvalitní konfrontace se silným soupeřem na velké umělce Na Stínadlech.

Po celé utkání jsme byli lepším týmem, jak herním projevem, tak individuálně na jednotlivých postech. Soupeř se však dostal v prvním poločase do vedení 2:0 po chybě gólmana (podběhnutý roh) a nedohrané standardní situaci. Teplice hrály jednoduše dlouhé míče nebo těžily z našich ztrát, kterých bylo v prvním poločase kolem třiceti, jak v rozehrávce, tak v přechodové fázi a hrozily z brejků.

Druhý poločas jsme odehráli lépe a hru zpřesnili. Zaslouženě jsme vyrovnali a měli další brankové příležitosti na otočení výsledku. Domácí měli tři 100% šance v závěru do naší otevřené obrany. Remíza nakonec zasloužená, opět jsme zvládli penalty a udrželi neporazitelnost. Plusem je zapojení hráčů z U17, Vyčítala a Peukera, kteří odehráli 90 minut a postarali se o vyrovnání.

Trenér Benek: "Dobré utkání s kvalitním soupeřem. Škoda, že takových zápasů není v dorostenecké divizi víc."