FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Roudnice n. L. 8:0
21.10.2019

U18 - ČDD, 11.kolo: FC Slovan Liberec vs. VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem 8:0 (6:0)

Sobota 19.10.2019 Stadion MS - af

Zasloužené vítězství nad Roudnicí, rozhodnuté již v prvním poločase.

11.kolo, sobota 19.10.2019, 10:00, MS - af
8:0
(6:0)
SK Roudnice nad LabemSK Roudnice nad Labem
FC Slovan Liberec: Vohnout - Špinka, Pokorný, Janouš, Zvěřina (46´ Winkler) - Hejl, Pajkrt, Málek (65´ Kabeláč), Křeš - Flesner (70´ Vyčítal), Valenta
Branky: 7´ Flesner, 16´ Málek, 17´ Flesner, 31´ Zvěřina, 40´ Flesner, 43´ Flesner, 62´ Málek, 66´ Valenta, ŽK: 24´ Pajkrt, Rozhodčí: Horáček - Svoboda, Nagy
Diváci: 30

Dobrý vstup do utkání, kdy jsme už v 17. minutě vedli o 3 branky a zápas rozhodli.

1.poločas: Byl jednoznačně celý v naší režii, kdy jsme hlavně po akcích z křídelních prostorů dostávali soupeře pod tlak. Poločas byl opravdu povedený směrem do ofenzívy. Stav 6:0 do šaten mluvil za vše. Roudnice hrozila z brejkových situací, anebo zaváhání při rozehrávce, kdy jsme soupeři nabídli tři dobré příležitosti ke vstřelení branky.

2.poločas: Za rozhodnutého stavu se již pouze dohrával a my již nebyli tak agresivní a důslední. I tak jsme po dvou hezkých akcích proměnili ještě dvě branky a utkání zaslouženě vyhráli.

Trenér Benek: "Kluky musím pochválit za předvedenou hru a útočnou fázi. Hráli jsme do ofenzívy s chutí. Předvedli jsme několik hezkých akcí. Do dalších zápasů je potřeba zlepšit i defenzívu. I přes udržené čisté konto jsme soupeře zbytečně pouštěli naší lehkovážností a laxností do zakončení. S kvalitnějším týmem bychom na to mohli doplatit."