FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Motorlet - FC Slovan 2:0
Menu Další Zavřít Zavřít
21.09.2020

U18 - ČDD, 5.kolo: SK Motorlet Praha vs. FC Slovan Liberec 2:0 (0:0)

Helena Bláhová
Sobota 19.9.2020 Stadion Jeneč

Zasloužené vítězství Motorletu.

5.kolo, sobota 19.9.2020, Jeneč
Motorlet Praha Motorlet Praha
2:0
(0:0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Novák - Striženec, Jindřich, Podzimek (53´ Zajpt), Kuĺha - Stibor, Ježek (82´ Fiala) - Křeš (53´ Matys), Čechovič, Müller - Schober (82´ Bakeš)
Branky: 51´ Vorlíček, 85´ Sehedi - ŽK: 75´ Striženec, Rozhodčí: Zita - Kabourek, Adámek
Diváci: 55

Komentář

Na utkání jsme se připravovali se zvýšenou pozorností a věděli jsme, že nás čeká velmi organizovaný a důrazný soupeř. Velmi těžko jsme se dostávali do obrany soupeře a tentokrát jsme nebyli nebezpeční v útočné fázi.

V prvním poločase jsme si vypracovali nadějné situace díky presinku nahoře. Vždy nás však zradila ve finální fázi nekvalita v zakončení. Proto jsme šli do kabin za stavu 0:0.

Po změně stran jsme hned v úvodu vypadli z role. Nepodstupovali jsme souboje, byli jsme pozdě u odražených míčů a domácí se zaslouženě v 51. minutě ujali vedení po hezké střele na zadní tyč Novákovy branky.

Utkání z naší strany postrádalo fotbalovou kvalitu. Dělali jsme velké chyby do obrany a ztráceli jednoduché míče. Soupeř byl agresivnější a šel více za výhrou. Výhru podtrhl pět minut před koncem.

Ohlasy trenérů

Trenér Benek: "Z Naší strany velmi špatné utkání, které postrádalo kvalitu. Soupeř byl v základních věcech, jako je bojovnost, agresivita, pohyb a chuť hrát lepší, a proto zaslouženě zvítězil. Věřím, že na to velmi rychle zapomeneme a poučíme se. Vím, že v hráčích je mnohem víc, než co předvedli."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Truhlářstv Hajlek Staco Avled
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Hattrick