FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Mostecký FK 10:0

U18 - ČDD, 6.kolo: FC Slovan Liberec vs. Mostecký FK 10:0 (6:0)

6.kolo, středa 11.9.2019, 11:00, MS - hlavní
10:0
(6:0)
Mostecký FK o.p. s.Mostecký FK o.p. s.
FC Slovan Liberec: Čamrda - Špinka (58´ Zounek), Janouš, Holub, Ježek - Lochman, Pajkrt, Málek (58´ Ješeta), Hejl - Valenta (46´ Vik), Pokorný (46´ Flesner)
Branky: 3´ Ježek, 15´ Lochman, 19´ Hejl, 24´ Pokorný, 29´ Valenta, 34´ Málek, 50´ Vik, 56´ Málek, 76´ Vik, 90´ Flesner, Rozhodčí: Pekař - Jirák, Blaschke
Diváci: 15

1.poločas: Po vlažném a nekoncentrovaném vstupu do utkání jsme již v první minutě mohli inkasovat. Soupeř hrál jednoduchým stylem a nakopával míče za naši obranu. Ve 3.minutě však Ježek z trestného kopu ze strany krásně zatočil míč na zadní tyč (1:0) a od té chvíle již byl první poločas v naší režii. Aktivní hra na stranách a dobrý pohyb útočníků. Postupně se prosadilo dalších pět střelců a do šatny jsme šli s náskokem 6:0.

2.poločas: Druhá půle zápasu již nebyla v takovém tempu, hosté zahrozili jen pár brejky, které k našemu štěstí nezakončili brankou. Nám chyběla chuť + 100% nasazení. Skóre se zastavilo na konečném výsledku 10:0.

Trenér Benek: "I se slabším soupeřem si představuji, že všichni dokážeme hrát koncentrovaně celých devadesát minut a nepodřídíme se tempu soupeře. Na druhou stranu jsem rád, že kluci po šesté v řadě udrželi čisté konto a jsou jediným dorosteneckým týmem v republice, který ještě neobdržel branku."