FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ervěnice - FC Slovan 2:3pen
Menu Další Zavřít Zavřít
25.09.2019

U18 - ČDD, 7.kolo: SK Ervěnice - Jirkov vs. FC Slovan Liberec 2:3 (2:0) PK:2:4

Helena Bláhová
Sobota 21.9.2019 Stadion Jirkov

Nerozhodný výsledek s celkem Ervěnic rozhodly penalty, ve kterých jsme byli úspěšnější.

7.kolo, sobota 21.9.2019, 10:00, Jirkov
SK Ervěnice - Jirkov SK Ervěnice - Jirkov
2:3pen
(2:0 PK: 2:4)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Vohnout - Zounek, Holub, Janouš, Zvěřina - Ježek, Hudák, Málek, Křeš - Pokorný, Flesner
Branky: 9´ Pěnkava, 40´ Pěnkava - 49´ Málek (z penalty), 52´ Pokorný, ŽK: 59´ Flesner, 86´ Zounek, Rozhodčí: Kyncl - Karpíšek
Diváci: 30

Komentář

Do utkání jsme nastoupili velice vlažně a absolutně bez jakékoliv pokory k soupeři. Ten hrál z obranného bloku dlouhé nakopávané míče dopředu. Svým důrazem nám dělal na naší polovině starosti a my jsme vytvářeli naivními fauly standardní situace. Hned v 9. minutě domácí jednu z nich potrestali a ujali se vedení. Celý první poločas jsme se nemohli dostat do tempa a zejména vinou mnoha ztrát a nekvalitou v útočné fázi jsme inkasovali do šatny ze standardní situace druhý gól.

Po přestávce se herní projev zlepšil a hlavně se hra zjednodušila. Ve 49. minutě snížil Málek z penalty a v 52. minutě bylo vyrovnáno. Poté však bohužel soupeř bránil v hlubokém bloku a naši hráči si s tím nedokázali poradit. Zápas tak dospěl až k penaltovému rozstřelu, ve kterém jsme zachovali klid a dovedli utkání do vítězného konce.

Ohlasy trenérů

Trenér Benek: "Utkání hráči absolutně nezvládli ve svých hlavách již před zápasem, kdy si mysleli, že vše půjde samo, a že bez jakýchkoliv problémů zvítězíme. Doufám, že toto podcenění a facka se už nebude opakovat. Kvalita jednotlivců byla z naší strany v tomto utkání velmi slabá. O poločase jsme si vše důrazně vysvětlili a věřím, že se vrátíme k poctivývm a týmovým výkonům, které nás zdobily v úvodu sezóny."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Pepsi Snakesub
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Beat radio