FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 4:2

U19 - ČLD, 5.kolo: FK Dukla Praha vs. FC Slovan Liberec 4:2 (1:1)

Utkání proti Dukle, plné nasazení, zlomila sporná penalta.

5.kolo, neděle 20.9.2020, 10:15, Zátopkova ul.
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
4:2
(1:1)
FC Slovan Liberec: Pešl - Winkler, Holub, Peuker, Zvěřina - Kytka, Knobloch, Ješeta, Vyčítal (70´ Lupoměský) - Málek, Valenta (75´ Schober)
Branky: 46´ Klimt, 50´ Klimt, 60´ Šebrle, 86´ Křenek - 32´ Valenta, 65´ Knobloch, ŽK: 75´ Holub, 90´ Peuker, Rozhodčí: Vít - Kutiš, Plzák
Diváci: 150

Nadstandardní zápas soutěže pro svou intenzitu, náboj a postavení v tabulce, ale málo fotbalu a kvalitních kombinací na velmi nekvalitním hřišti.

Podali jsme aktivní, nátlakový, náročný a obětavý týmový výkon na hranici možností. Celý zápas snaha o presink nahoře, nedovolili jsme soupeři hrát kombinační fotbal.

Velmi dobrý první poločas, Duklu jsme přehrávali, vedli jsme 1:0, velmi slušná pasáž s velkým tlakem. Utkání mělo emoce, atmosféru, náboj, sledovanost, vůli otočit skóre, nezvládli jsme výsledkově. Slabá efektivita v zakončení v 1.poločase. Čtyři penalty v prestižním zápase, ovlivnění výsledku i zkažení celkového dojmu.

Trenér Čapek: "Zápas s vysokou intenzitou a nasazením, který se zlomil po velmi sporné penaltě."