FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Ml. Boleslav "B" 5:1
Menu Další Zavřít Zavřít
26.03.2018

U19 Další připsané 3 body

jméno neznámé
mu, neděle 25.3.2018, 13:00
FC Slovan FC Slovan
5:1
(2:0)
Ml. Boleslav "B"Ml. Boleslav
FC Slovan: Plechatý-Mečíř,Kratochvíl,Šorsák,Gabko-Sysel,Žižka/73.Lábek/,Venc/76.Krpata/,Bína/89.Bergmann/-Vébr/89.Daněk/,Drahoš/84.Syrovátka/
Branky:26.,47.,58.,88. Vébr,40. Drahoš

Komentář

Na umělou trávu k Nise zavítala U18 z Mladé Boleslavi,kterou jsme po kvalitním výkonu porazili rozdílem třídy. Do první šance se dostal hostující tým po chybě brankáře Plechatého,kdy přihrál přesně na nohu hostujícího hráče,který ale vysoko přestřelil.V prvních patnácti minutách si vytváříme 4 brankové příležitosti,ale díky dobře postaveným tyčím a nebo zákrokům hostujícího brankáře zůstalo skóre 0:0.Ale i boleslavští byli směrem dopředu nepříjemní,avšak obrana Slovanu si se všemi pokusy i za pomoci břevna poradila.Skóre se měnilo ve 26. minutě,kdy pěknou přihrávku Drahoše zakončoval Vébr 1:0.Na 2:0 zvyšoval po podobné situaci Drahoš,přihrával Venc. Druhý poločas začínáme zostra a Vébr svojí druhou zvyšuje na 2:0 již po 2 minutách od hvizdu.Hattrick dovrší Vébr po přihrávce a výborném převzetí míče 4:0.Čtvrtou svoji branku dává Vébr po přihrávce Lábka a střele mezi nohy hostujícího brankáře 5:1.Soupeř snižoval po velké chybě brankáře Plechatého na 4:1.

Ohlasy trenérů

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Soupeř hrál otevřenou partii a byl směrem do ofenzívy velmi nepříjemný.Proto musím vysoko vyzdvihnout dobrou obrannou činnost celého týmu.A samozřejmě individuální výkon Vébra,který vsítil 4 branky.Jinak měla naše hra dobré parametry i směrem dopředu,kdybychom proměnili všechny gólovky byl by rozdíl ještě vyšší."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Keeper sport Fitingservis
Mediální partneři
Liberecká drbna Rádio Černá Hora