FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Náchod 9:0

(5:0)
FK NáchodFK Náchod

Sestava:Plechatý-Mečíř,Kratochvíl,Šorsák,Gabko-Sysel/60.Daněk/,Lábek/60.Krpata/,Venc,Bína/60.Khun/-Vébr/60.Žižka/,Drahoš/60.Syrovátka/

branky:3 Drahoš,2 Vébr,2 Lábek,Šorsák,Daněk

Od úvodního hvizdu máme více ze hry a od třetí minuty , kdy se trefil Drahoš dominujeme po celý poločas.Ten přidá další dvě branky a během 33. minut si připíše hattrik.Další branky přidají Lábek a Šorsák.Poločasové scóre 5:0 je pro soupeře hodně milosrdné,protože máme několik příležitostí na další branky.Druhý poločas je podobný prvnímu ,když se trefí 2x Vébr,Lábek a Daněk do soupeřovi branky,zastaví se skóre na devíti brankách.Soupeř se do žádné vážnější příležitosti nedostane.Pohodové tři body.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Z naší strany nedošlo k žádnému podcenění soupeře a celé utkání jsme dominovali ve všech činnostech.Kluci si s chutí zastříleli a některé branky byli velmi povedené například střela Lábka ze 30 metrů,Drahošovo pohotové zakončení při druhé a třetí brance nebo Daňkovo zakončení v těžké pozice.Soupeř mě zklamal svým výkonem.