FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ml. Boleslav "B" - FC Slovan 2:1
Menu Další Zavřít Zavřít
28.08.2017

U19 Zbytečná porážka v Boleslavi

jméno neznámé
3.kolo, neděle 27.8.2017, 11:00
Ml. Boleslav Ml. Boleslav "B"
2:1
(0:0)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan: Hnízdil-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Bína,Drahoš,Mečíř,Halgaš-Žižka,Vébr Střídali:Hanuš,Lábek,Šorsák
Branka:62.Žižka

Komentář

Zápas dalšího kola nás zavedl na půdu Mladé Boleslavi.Utkání se nám nepovedlo bohužel výsledkově,protože předvedená hra byla v pořádku.

V prvním poločase jsme kontrolovali hru a vytvořili si brankové příležitosti,kdy Vébr trefil břevno a následnou dorážku Halgaš poslal nad branku.Dvakrát Žižka ve svých 100% šancích nepřesně zakončil.Mečíř z trestného kopu netrefil branku.

Do druhého poločasu vstoupil aktivněji soupeř,ale my jsme byli i nadále aktivní a podařilo se nám skórovat v 62.minutě Žižkou,který tečoval do branky centr Mečíře.Bohužel jsme si vybrali i v tomto zápase slabší chvilku a soupeř toho dokonale využil.V 75.minutě překvapil střelou našeho brankáře Pour a hned za tři minuty dokonal obrat v utkání pěknou střelou Milner.Alespoň vyrovnat mohl v obrovské šanci Vébr,ale jeho slabou střelu domácí brankář v pohodě chytil. VIDEO

Ohlasy trenérů

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Je to trošku hořká porážka,protože jsme byli lepším týmem.V poločase jsme měli vést čtyři nebo pět nula.Děláme v obraně hloupé a naivní chyby,které nás připraví o dobrý výsledek.Kluci zápas odpracovali v dobrém tempu a kombinace měla kvalitu,za což zaslouží pochvalu.

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Elektroservis NET-SYSTEM
Mediální partneři
Hattrick Rengl