FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Plzeň - FC Slovan 0:2
Menu Další Zavřít Zavřít
13.09.2020

Ženy vezou z Plzně tři body

Redakce

V Plzni předvedly naše ženy výborný výkon. Zvlášť v prvním poločase, kdy měly šance na další tři góly. V druhém poločase přitlačila na svou hru Plzeň, ale naše hráčky makaly dál. Nejen že ubránily všechny šance domácích, ale mohly skóre i zvýšit. Jejich výkon je velkým příslibem do dalších zápasů.

4.kolo, sobota 12.9.2020, 11:00, Dobřany
FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň
0:2
(0 : 2)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Zuchová - Sováková A., Němečková, Moťovská, Košíková - Buryanová, Čiperová, Chapska (63. Hrtánková), Černá V. (91. Mastníková) - Bohatová (63. Pouvová), Kim Thanhová (76. Folprechtová)

góly: 20. Buryánová, 26. Bohatová

ŽK: Beštová - Černá V., Čiperová


Diváci: 200

Komentář

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ

Ohlasy trenérů

trenér Slovanu Josef Lexa: "Po minulém smolném utkání jsme chtěli k výkonu přidat i výsledek a to se nám podařilo. Do utkání jsme vstoupili bojovně naladění a s aktivitou na kopačkách. Za což jsme byli odměněni dvoubrankovým vedením, které mohlo být i vyšší. Domácí hrozili pouze ze standartek, ale to se nám podařilo zdárně vyřešit. Do druhého poločasu jsme vstoupili koncentrovaně a domácí jsme kromě jedné střely do břevna a jednoho závaru v malém vápně do ničeho nepustili. Velké díky za kolektivní výkon všech zúčastněných."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Mattoni Avej Vending
Mediální partneři
Beat radio Rádio Impuls