FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FC Slovan 1:2
Menu Další Zavřít Zavřít
10.03.2021

Ženy vstoupily do jarní části ligy výhrou na Dukle

Redakce
První zápas po dlouhé covidové pauze se pro naše hráčky nevyvíjel vůbec dobře. Od 6. minuty hrály bez zraněné gólmanky, kterou v bráně musela nahradit střídající stoperka. Holky ale předvedly bojovný týmový výkon a Duklu téměř k ničemu nepustily. Zaslouženě tak přivezly cenné tři body pod Ještěd.
10.kolo, sobota 6.3.2021, 13:00, Juliska UMT
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
1:2
(0:1)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Fuchsová (6. Moťovská) - Dlouhá, Košíková, Bohatová, Černá V. - Sováková A., Šušolová, Pouvová (88. Jakimičová), Kantarská - Černá T. (74. Kutifelová), Dinh Thanhová
Góly: 92. Ajazi - 23. (vlastní) Lišková, 78. (vlastní) Pučová

ŽK: 79. Pakostová - 69. Kantarská

Komentář

VIDEOZÁZNAM Z UTKÁNÍ:

Ohlasy trenérů

Trenér Slovanu Josef Lexa: "Vítězství nad Duklou bylo moc důležité a určitě nám hodně pomohlo, protože naším cílem pořád zůstává postup do první čtyřky po základní části. Zápas pro nás ale nezačal vůbec dobře – nepříjemným zraněním gólmanky. Hráčka Dukly ten souboj úplně zbytečně dojížděla a Fuchsové okamžitě vyskočila boule jak tenisový míček. Naštěstí se pak neprokázal kromě otřesu mozku na hlavě žádný těžký úraz. Z lavičky jsme tam tedy dali stoperku Míšu Moťovskou, protože byla z náhradnic nejvyšší... Holky se ale skvěle semkly, hrály maximálně zodpovědně, všechno poctivě odbránily a až na ten úplný závěr blokovaly střely. Dukla neměla v podstatě žádnou šanci a za to musím tým pochválit. Samozřejmě i za ty dva góly, které podle mě úplně jasné vlastňáky nebyly. Při střele naší Pouvové letěl míč na bránu a soupeřce to jen štrejchlo o nohu. Tohle by se asi jako vlastní gól brát nemělo. A při druhém nebylo vůbec jasné, od koho balón do sítě šel, ale gól bych spíš připsal naší Dinh Thanhové. Ale hlavní bylo, že z toho byly tři body. Teď bude důležité zvládnout ty dva nejbližší domácí zápasy s Plzní a Pardubicemi."

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Mocca Avej Vending
Mediální partneři
Hattrick Rádio Impuls