FC Slovan Liberec | Informace ke vstupu na páteční duel proti Brnu
Menu Další Zavřít Zavřít
10.05.2021

Informace ke vstupu na páteční duel proti Brnu

marketing
Liberec - Vážení držitelé permanentních vstupenek, přečtěte si prosím pozorně instrukce k ticketingovému řešení a nutným procedurám před vstupem na stadion, díky nimž bude možná návštěva pátečního utkání proti Brnu s výkopem v 20:00. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v pátek U Nisy! Předem také děkujeme všem fanouškům, že ke stadionu dorazí s dostatečným předstihem a že budou dodržovat všechna aktuálně zpřísněná opatření, ať už jde o zasedací pořádek nebo správné nasazení respirátoru.

Jak se dostat ke vstupence?

Permanentky u turniketů nebudou fungovat! Je třeba si v online předprodeji na www.ticketportal.cz zajistit náhradní vstupenku na zpřístupněná místa, kterou si mohou pořídit jen permanentkáři a je zdarma. Vzhledem k nutnosti dodržet povinné rozestupy to budou jiná místa, než na která máte permanentku.
Při nákupu musíte zadat číslo a ověřovací kód ze zadní strany permanentky a pak si můžete zdarma pořídit maximálně dvě vstupenky v přednostním prodeji. V případě, že máte permanentek více, můžete si při jedné objednávce zajistit 2x tolik vstupenek, než máte permanentek.

Zbytek vstupenek bude k vyzvednutí (po předložení permanentky) i na hlavní pokladně stadionu U Nisy v den zápasu mezi 13-19h.

Jaký doklad navíc potřebujete?

V den zápasu budete svou vstupenku ještě muset ideálně mezi 17-19h aktivovat na pokladnách po prokázání totožnosti, odevzdání vyplněného vstupního formuláře a předložení jednoho z následujících dokumentů (v papírové či elektronické formě):

  • Potvrzení o antigenním nebo PCR testu ne starším než 48h (tedy od 12. 5. 2021)
  • Potvrzení o prodělání COVID-19 s prvním pozitivním testem v posledních 90 dnech (po 13. 2. 2021). Vzor zde.
  • Certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o očkování dokončeném před 1. 5. 2021.

Jak získat potvrzení o antigenním testu?

  • Na veřejných odběrových místech dle vašeho výběru – jejich přehled pro Liberecký kraj najdete zde.
  • V partnerském MCU Koloseum poblíž stadionu U Nisy (Gen. Svobody 83), kde bude prodloužena otevírací doba ve čtvrtek i pátek až do 19:30. Online rezervace zde.
  • Nemůžete-li jinak, tak i na stadionu U Nisy (opět v prostorech sportbaru Žito) v pátek mezi 18-19h. Online rezervace zde.

Antigenní testy jsou prováděny zdarma (jednou za 3 dny), dle podmínek Ministerstva zdravotnictví.

Na Brno i Olomouc také s novou permanentkou

Pokud nemáte permanentní vstupenku na tuto sezónu, můžete si na portálu www.ticketportal.cz už nyní rezervovat permanentní vstupenku na sezónu 2021/22. Po zaplacení dostanete voucher, díky němuž si také budete moct vyzvednout dvě vstupenky na utkání proti Brnu i na poslední duel proti Olomouci. Prodej permanentek i pro stávající permanentkáře pak odstartuje 1. června 2021.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Pulsklima Zámecká konírna
Mediální partneři
Beat radio RCL