FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Chomutov 7:0

U18 - ČDD, 12.kolo. FC Slovan Liberec vs. FC Chomutov 7:0 (1:0)

Pokorný sestřelil Chomutov čtyřmi brankami.

12.kolo, sobota 27.10.2018, 10:00, MS - af
7:0
(1:0)
FC ChomutovFC Chomutov
FC Slovan Liberec: Čamrda - Drobný, Jelínek, Šorsák, Krpata - Bína (57´ Müller), Žižka, Šíma, Halgaš (46´ Elbel) - Yuzvak, Pokorný
Branky: 20´ Pokorný, 51´ Pokorný, 53´ Pokorný, 67´ Elbel, 78´ Pokorný, 80´ Šíma, 89´ Šorsák, Rozhodčí: Horáček - Suchánek, Proche
Diváci: 30

Z prvního poločasu se dá hodnotit z naší strany pozitivně prvních deset minut. Aktivita a dobrý pohyb. Poté jsme hráli fotbal po způsobu "staré gardy". Komplikovaný přechod přes dobře organizovaný obranný blok Chomutova a zbytečné přidržování míče. V útočné fázi jsme byli nedůrazní a chyběla kvalita v předfinální a finální fázi. I přesto mohl první poločas skončit minimálně 4:0!

Ve druhém poločase jsme kombinaci zrychlili a soupeři po druhém a třetím zásahu Pokorného došly síly.

Trenér Benek: "Těší mě zlepšený výkon ve druhém poločase a prodloužení vítězné série."