FC Slovan Liberec | Ženy vyhrály halový turnaj v Německu
Menu Další Zavřít Zavřít
15.01.2018

Ženy vyhrály halový turnaj v Německu

Redakce

Minulý týden se ženy sešly na první trénink zimní přípravy a již v neděli absolvovaly halový turnaj v Německu, který vyhrály.

Po dvou trénincích na UMT Slovanu pak tým žen, společně s juniorkami, odjíždí na prodloužený víkend na kondiční soustředění do Českého ráje na penzion Vyskeř, kde jsou již ověřené potřebné podmínky .

Herní soustředění je připravené na začátek března do Modré. Po něm 11. března následuje již 12. ročník Memoriálu Vladimíra Housy a další víkend již první jarní kolo ligy.

Trenér Josef Lexa:

"V neděli jsme se zúčastnili halového turnaje v Německém městě Grosskoschen. V turnaji hrálo 8 týmů 1.-3. německé ligy rozdělených do dvou skupin. Do semifinále jsme postoupili z druhého místa za prvním Unionem Berlin. V tom jsme vyřadili obhájce prvenství ligovou Turbinu Postdam po penaltách. Ve finále nás čekal vítěz ze dvojice Union Berlin a 1.FFC Fortuna Dresden. Tím byl nakonec celek z Drážďan. Finále jsme opět vyhráli na penalty. Děkujeme organizátorovi za super turnaj a samozřejmě holkám za předvedený výkon."

Další fotografie naleznete ve Fotogalerii.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
AGRO CS a.s. Litour
Mediální partneři
Beat radio Kalendář Liberecka