FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slovan B - Cottbus U19 1:0
03.02.2024

B-tým přehrál Energii Cottbus U19

Liberec – Dobrý výkon a výhra. Béčko přehrálo Energii Cottbus U19 1:0. Vyrovnané utkání s německým sokem rozhodl v 83. minutě Tadeáš Šolc po akci Meskhiho. Béčko tak slaví první výhru během přípravy v novém kalendářním roce, v dalším zápase se 10. února střetne proti rezervě Plzně. Hrát by se mělo od 10:30 v Turnově.
Doubí, sobota 3.2.2024, 12:30
FC Slovan Liberec B FC Slovan Liberec B
1:0
(0:0)
FC Energie Cottbus U19FC Energie Cottbus U19
FC Slovan Liberec B: Musil (46. Trojan) – Ogboi (46. Winkler), Kuľha (46. Papoušek), Govaers (46. Machotka) – Lupoměský (68. Kuľha), Kočka (68. Ogboi), Bartoš (46. Kop), Wydrzinski (68. Bartoš) – Hadaščok (46. Plot), Meskhi (46. Šolc), Strnad (46. Meskhi)
Branka: 83. Šolc (Meskhi).

Martin Lilling (FC Slovan Liberec): „Proti soupeři s velmi dobrou výstavbou hry jsme si v prvním poločase vypracovali 5-6 šancí, které jsme ale nevyužili. Druhý poločas soupeř hrozil z brejků, kdy nás podržel brankář Trojan. Naše šance hlavně v úvodu půle dopadly stejně jako v prvním dějství. V závěru utkání rozhodl po akci Meskhiho Šolc.