FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Neugersdorf - Slovan B 1:7
29.07.2023

Béčko v generálce rozstřílelo Neugersdorf vysoko 7:1

Neugersdorf/Liberec – Generálka a vítězství na závěr přípravy. Slovan rozstřílel v posledním duelu před startem ČFL Neugersdorf vysoko 7:1, hattrickem se blýskli Jakub Hudák a Vojtěch Hadaščok, branku vstřelil také Matyáš Bartoš. První soutěžní utkání nového ročníku odehraje naše mužstvo 6. srpna od 10:15 proti Velvarům.
Příp., sobota 29.7.2023, 11:00
FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf
1:7
(1:4)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B: Musil J. - Kulha (46. Kočka), Horňáček (60. Winkler), Govaers (60. Kulha), Machotka - Kop, Bartoš, Hudák (46. Juzvak) - Lupoměský, Kok (46. Hadaščok), Šolc (46. Semenets)
Branky: 4., 32., 35. Hudák, 23. Bartoš, 75., 84., 88. Hadaščok.

O dominanci Slovanu nebylo pochyb už od samotného začátku. Hned ve čtvrté minutě hry se prosadil Jakub Hudák, ten v 35. minutě zkompletoval hattrick. Prosadit se v mezidobí stihl ještě Matyáš Bartoš. Slovan měl četné šance, finální brankový rozdíl po utkání mohl být ještě vyšší.

Do druhého poločasu naskočil Vojtěch Hadaščok, který nasázel v rozmezí 75. a 88. minuty další tři góly. Slovan dokráčel v generálce k jasné výhře nad Neugersdorfem v poměru 7:1 a přípravu tak ukončil se dvěma výhrami, dvěma remízami a jedinou porážkou.

První soutěžní duel nového ročníku ČFL naše mužstvo odehraje už příští týden, 6. sprna na domácí půdě proti Velvarům. Začne se v 10:15.

Jakub Harant (FC Slovan Liberec): „Branek jsme v zápase mohli dát víc. Často jsme nebyli přesní v zakončení, nebo jsme volili špatné řešení v předfinální fázi. Soupeř zlobil zejména z protiútoků, s čímž jsme si většinou dokázali poradit.“