FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Admira - FC Slovan 1:6
Menu Další Zavřít Zavřít
18.03.2017

U14 MU Admira Pha - Liberec 1:6 (1:3)

Lukáš Novotný 773580987
Cenné vítězství ze hřiště Admiry Praha.
MU, sobota 18.3.2017, 11:00
Admira Admira
1:6
(1:3)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan:

Yerasov-Striženec-Kobr-Soukup-Linke-Štícha-Papoušek-Tomov-Kašpar-Stibor-Plechatý,střídající:Vácha,Korda,Cvrček,Třešňák,Strejc,Chládek

branky:2xKašpar,Stibor,Štícha,Soukup,Vácha


Ohlasy trenérů

Lukáš Novotný:"Zasloužené vítězství,soupeře jsme herně převyšovali. Za přístup a nasazení si hráči zaslouží pochvalu.Jsem rád,že do utkání dnes naskočili všichni hráči."

Alois Javůrek:"V druhém letošním zápase jsme zamířili do matky měst na umělou trávu kobyliské Admiry. Naše odhodlané mužstvo nechtělo připustit komplikace z minulého týdne a již od úvodu zatlačilo na domácí. Převahu dokládalo množství standartních situací a z rohového kopu se i dokázal prosadit hlavou přesný Soukup. Dále zvyšoval přesnou ranou Stibor. Potom přišla slabší chvilka Yerasova znamenající snížení, ale do poločasu stihl podobnou "věcičku" zopakovat domácí gólman, do kabin se šlo tedy s dvougólovým vedením. Na čtyři jedna zvyšoval po přestávce Štícha. Frustrovaní hosté šli zanedlouho do deseti, za protesty pravidel neznalých hráčů i trenéra. Další branky přidali Kašpar a správně komunikující Vácha. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a celozápasové nasazení."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Databox 1. jizerskohorská stavební
Mediální partneři
Rengl Liberecká drbna