FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Dukla Praha 3:5
Menu Další Zavřít Zavřít
08.06.2017

U14 MU Liberec-Dukla Pha 3:5(1:0)

Lukáš Novotný

Prohra na domácí půdě v posledním utkání jarní části s Duklou Praha.

MU, čtvrtek 8.6.2017, 13:45, MS
FC Slovan FC Slovan
3:5
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha
FC Slovan:

Yerasov-Striženec-Kobr-Soukup-Růžička-Štícha-Stibor-Kašpar-Chládek-Vyčítal-Linke,střídající:Plechatý,Svrček,Cvrček,Vácha,Korda

branky:3xVyčítal


Ohlasy trenérů

Lukáš Novotný:"První poločas jsme odehráli podle našich představ,byli jsme pozorní v obraně, dařila se nám kombinace a směrem dopředu jsme byli nebezpeční a po zásluze jsme šli do vedení.Druhý poločas nás soupeř přehrával a donutil nás chybovat,přesto jsme se do utkání vrátili zpět, kdy jsme dokázali rychle odpovědět na nepříznivý vývoj,ale nakonec nám nevyšla koncovka utkání a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek a utkání si v závěru pohlídal.Utkání dnes mělo dobrou kvalitu,kterému přispěli oba týmy svými dobrými výkony,ale soupeř dnes prokázal větší důraz a kvalitu v zakončení.Dnes se svým výkonem blýskl Vyčítal,který dnes hrál ve velké pohodě.S přístupem a nasezením k utkání jsem byl spokojen,škoda jen,že jsme se posledním utkáním nerozloučili vítězstvím."

Alois Javůrek:"V posledním letošním zápase jsme v první polovině dominovali. Územní převaha a z ní pramenící šance však zůstaly, až na jednu výjimku nevyužity. Branky nám poté chyběli v druhé půli. Nestranému divákovi se musel úvod druhé půle líbit, soupeř za dvě minuty otočil utkání a my jsme si vzali za další dvě minuty vedení zpět. Od nás to však bylo gólově dnes vše. Naopak nedůrazným počínáním v našem pokutovém území jsme usnadnili skórování pražanů. Dnešní náročný zápas všichni odmakali, více klidu v zakončení a mohli jsme paradoxně i přes obržených pět branek slavit vítězství."


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Delikomat Vogel electric
Mediální partneři
Hattrick Český rozhlas Liberec