FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Sparta - FC Slovan 4:0
Menu Další Zavřít Zavřít
24.09.2019

U15 AC Sparta Praha x FC Slovan Liberec 4:0 (1:0)

Rina Havlíčková
7.kolo, sobota 21.9.2019, 10:00, TCM Strahov
7.kolo, sobota 21.9.2019, 10:00, TCM Strahov
AC Sparta Praha AC Sparta Praha
4:0
(1:0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Hrečin – Wendler – Papoušek - Matys - Zieniewicz (K) - Rogulski - Kochan - Fiala – Makowski – Vošanovič – Zajdel (Polhoš, Mader, Vitouš, Třešňák)
Střelci: 40´ Cettl, 51´ 62´ Krulich, 67´ Kačer

Rozhodčí:

ŠVAGR - KOZLÍK , GROBÁR (N)


Diváci: 25

Komentář

Modro-bílí vstoupili do utkání s cílem předvést na hřišti co nejlepší výkon a pokusit se být domácím důstojným soupeřem. Díky aktivitě při hře s míčem i bez míče se to dařilo téměř celý první poločas. Sparta měla více příležitostí před brankou a byla nebezpečnější, přesto se hosté dostávali do kombinace, dokázali držet míč a vytvářet si nadějné příležitosti, které ovšem nedokázali dotáhnout k bezprostřednímu ohrožení branky. Naději na úspěšný poločasový výsledek ztratili liberečtí v poslední vteřině a do kabin odcházeli za stavu 1:0 pro domácí. Druhý poločas už patřil hráčům pražského klubu, kteří byli dominantní ve hře s míčem a tuto převahu zúročili třemi dalšími góly a zaslouženě vyhráli.

Ohlasy trenérů

Milan Šimoníček:

“Za dnešní výkon, rozhodně výkon v prvním poločase, musím kluky pochválit. Za bojovnost, herní odvahu i proti tak kvalitnímu soupeři, viditelnou chuť poprat se o výsledek, individuální i týmový výkon. Doufám, že to nebyl jen jeden poločas, ale začátek všech dalších poločasů, které nás čekají. Dnešní utkání může být pro kluky odrazovým můstkem“


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Centrum zdraví Na kole i pěšky
Mediální partneři
Rengl Beat radio