FC Slovan Liberec | Juniorku čeká generálka, ve středu změří síly s Varnsdorfem
14.02.2017

Juniorku čeká generálka, ve středu změří síly s Varnsdorfem

Liberec - Také příprava juniorky už spěje do svého finále. Ve středu odehraje tým trenéra Pavla Čapka svůj poslední přípravný duel. Od jedenácti hodin změří v Heřmanicích síly s druholigovým Varnsdorfem.
Juniorka má za sebou rozmanitou přípravu plnou zajímavých zápasů. Na úvod porazili mladíci německý Neugersdorf, zahráli si ale také například s úřadujícími slovenskými mistry z Trenčína nebo se třemi českými druholigovými soupeři. A právě takový tým je nyní čeká také ve středu.

Od jedenácti hodin se na trávníku v Heřmanicích, kde již změřili síly s Neugersdorfem, utkají s Varnsdorfem. Zápas s desátým celkem druhé ligy bude zajímavý například tím, že právě v dresu Varnsdorfu nastupuje několik hráčů, kteří juniorkou Slovanu prošli, jako Karel Knejzlík, Vojtěch Novotný nebo aktuálně hostující Ondřej Bláha. V brance pak nastupuje Ondřej Kolář, který rovněž ve Varnsdorfu hostuje z našeho klubu.

Navíc zdaleka nejde o neznámého soupeře. Vždyť s juniorkou se Varnsdorf utkal i v létě, kdy se druholigový soupeř radoval z vysoké výhry 5:1. Slovan se sice dostal do vedení zásluhou Petra Heppnera, do poločasu však soupeř stihl vyrovnat a ve druhé půli již měl herně navrch.

V zimní přípravě se pro změnu Varnsdorf utkal také s A-týmem a tentokrát měli navrch svěřenci trenéra Trpišovského. První půli vyhráli vysoko 3:0 a ve druhém poločase již tříbrankový náskok uhlídali. Nakonec si ze zápasu odnesli výhru 5:2.

Jak si proti Varnsdorfu ve středu v posledním přípravném zápase povede naše juniorka? Výkop utkání je v Heřmanicích naplánován na 11 hodin.