FC Slovan Liberec | Předprodej vstupenek na domácí zápas proti pražské Spartě
Menu Další Zavřít Zavřít
01.08.2017

Předprodej vstupenek na domácí zápas proti pražské Spartě

marketing
První domácí utkání začínající ligové sezóny pro Slovan dopadlo vítězně. Po venkovním zápase v Olomouci se na stadionu U Nisy v neděli 13. srpna od 18:00 dočkáme atraktivního duelu proti Spartě Praha. Všem, kdo chtějí být u toho, doporučujeme nákup vstupenek v předprodeji!

Základní cena vstupenek, které jsou už teď v online prodeji, je 150 Kč na všechny tribuny. Informace o zlevněných vstupenkách najdete v sekci Stadion - Vstupenky.

Online prodej vstupenek

Na pokladnách stadionu U Nisy pak bude předprodej probíhat od pondělí 7. srpna každý všední den mezi 12:30 - 17:30. Využijte prosím jedné z těchto možností, abyste si zajistili co nejlepší místa a vyhnuli se předzápasovým frontám u pokladen. Nebo si ve výše zmíněných otvíracích hodinách v příštím týdnu ještě kupte permanentní vstupenku na celou sezónu, která se vám pořád vyplatí!

Vstupenky pro fanoušky hostujícího týmu budou v prodeji také až v příštím týdnu, a jejich distribuce bude probíhat v Praze. Pro bližší informace sledujte web Sparty. Případný zbytek těchto vstupenek by pak měl být k dispozici v den zápasu na pokladně před sektorem hostů.

Všem našim fanouškům doporučujeme kupovat raději vstupenky jinam než na Západní tribunu, kde by se v případě nedostatečné kapacity sektoru hostů mohli mísit s větším počtem hostujících fanoušků. Permanentkáři ze Západní tribuny mohou případně v předprodeji získat náhradní vstupenky na jinou tribunu.

Vzhledem k očekávanému vysokému diváckému zájmu vám doporučujeme dorazit ke stadionu včas, protože parkování v okolí stadionu i odbavení u vstupních bran může i přes maximální snahu trvat déle, než jste zvyklí při jiných zápasech. Další motivací k včasnému průchodu vstupními branami může být zápasový bulletin a možnost zúčastnit se poločasové soutěže:


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Ekoflora Progres
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Beat radio