FC Slovan Liberec | Přijďte si užít Podještědské derby i s doprovodnými akcemi!
Menu Další Zavřít Zavřít
11.05.2017

Přijďte si užít Podještědské derby i s doprovodnými akcemi!

marketing
Podještědské derby není zápas jako každý jiný. Proto na sobotní zápas chystáme bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Přijďte na stadion U Nisy a užijte si tento výjimečný zápas!

Balony i balonky pro děti

Děti si opět budou moct na umělce před hlavním vchodem zasoutěžit ve střelbě na branku s naším maskotem. Kromě toho se ale tentokrát mohou těšit i na zajímavou balonkovou show, kterou pro ně připravujeme ve spolupráci s jedním z našich hlavních partnerů. Přijďte včas a nenechte si to ujít!

Pražská plynárenská, a.s.

Rytí jmenovek na půllitry

Když si v sobotu ve Fanshopu zakoupíte slovaňácký půllitr, můžete si na něj ve stánku před recepcí stadionu zdarma nechat vyrýt vlastní jméno. Uvidíte tak v akci rytce z novoborské firmy EGERMANN.

Egermann s.r.o.

Akce ve Fanshopu

Jestli jste si ještě nepořídili originální dres nebo trenky ze stávající modré domácí kolekce, teď je nejvyšší čas, protože výhodněji je už nekoupíte! Dospělé dresy a trenky zlevňujeme na 400 Kč, dětské na 350 Kč! Neváhejte a kupte si je, dokud ještě jsou dostupné i ve vaší velikosti. Vše si můžete objednat i v našem e-shopu.

TOP4TOOBALL.CZ & NIKE

Poločasové miniderby

Stalo se milou tradicí, že součástí poločasového programu Podještědského derby je i zápas těch nejmenších nadějí z akademií obou klubů. Fanděte klukům v modrobílém i o přestávce, ať si mohou užít neopakovatelnou atmosféru stadionu U Nisy! Ale nebojte se, nepřijdete ani o oblíbenou poločasovou soutěž o zajímavé ceny od našich partnerů. Stačí si před zápasem u stadionu koupit tradiční bulletin!


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Niosport Železářství Letná
Mediální partneři
Rengl Kalendář Liberecka