FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Velké Hamry - Slovan B 2:2
27.07.2024

Béčko umazalo dvoubrankovou ztrátu a remizovalo s Velkými Hamry

Redakce
Velké Hamry/Liberec – Béčko Slovanu má za sebou další, už předposlední přípravný duel před startem nové sezony ČFL. Soupeř působící v Divizi C se dostal do dvoubrankového vedení, to ovšem výběr trenéra Jakuba Haranta umazal brankami Filipa Papouška a Štěpána Berana. Naše mužstvo remizovalo s Velkými Hamry 2:2.
PŘÍP., sobota 27.7.2024, 10:30
TJ Velké Hamry TJ Velké Hamry
2:2
(1:0)
FC Slovan Liberec BFC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B: Zachariáš – Michal (46. Beran), Kuľha (78. Lehoczki), Lehoczki (46. Papoušek), Machotka (46. Wydrzinski) – Kočka (68. Plot), Ogboi (78. Michal), Lupoměský (46. Makowski), Plot (46. Butsko) – Kok (60. Machotka), Strnad (68. Lupoměský)
Branky: 57. Papoušek F., 88. Beran (Plot).

B-tým vstupoval do předposledního přípravného utkání posilněn minulou výhrou nad Neugersdorfem. Úspěšnější byl ale tentokrát v první půli soupeř, který se ve 36. minutě dostal do vedení.

Slovan měl sice celkově více šancí než soupeř, krátce po změně stran ovšem podruhé inkasoval z pokutového kopu. Začala honba za vyrovnáním, kterou nastartoval přesnou trefou v 57. minutě Filip Papoušek, skóroval ve druhém utkání za sebou.

Slovan dobýval branku soupeře a nakonec se mu povedlo srovnat. S blížícím se koncem duelu našel parádní přihrávkou Matyáš Plot Štěpána Berana a ten se nemýlil. Naše mužstvo remizovalo s Velkými Hamry 2:2. V generálce na blížící se nový ročník ČFL přivítá 3. srpna od 10:00 na Městském stadionu rezervu Pardubic.

3. srpna (10:00): FC Slovan Liberec B – FK Pardubice B
Hraje se na Městském stadionu v Liberci.

Jakub Harant (FC Slovan Liberec): „Myslím si, že jsme byli v zápase lepším týmem a vytvořili si i více šancí. Chci kluky pochválit, že i přes nepříznivý vývoj a vedení soupeře 2:0 dobře pracovali a tlačili se k dorovnání výsledku, což se jim nakonec po výborné nahrávce Plota a gólu Berana podařilo.“