

Náhradníci: Švejda R. – Svoboda, Kučera, Tesař, Hruštinec.
Náhradníci: Plechatý – Heppner, Lábek, Baláž, Hanuš, Šulc.
Reportáž
Do Teplic vyrazil Slovan s omlazenou sestavou, svou šanci dostali hráči, kteří neměli v posledních týdnech vysoké herní vytížení. V úvodních minutách drželi naši mladíci s Teplicemi krok a dlouho to vypadalo, že první půle skončí bez branek. Závěr první pětačtyřicetiminutovky však Slovanů vůbec nevyšel.
V 36. minutě využil dobrou příležitost Chinedu Geoffrey, který poslal severočeského soupeře do vedení. A jen o tři minuty později se skóre měnilo po druhé. Tentokrát překonal brankáře France zkušený Davor Kukec, jenž pečetil výsledek prvního poločasu na 2:0 pro domácí tým.
Zaskočeným hráčům Slovanu nevyšel ani vstup do druhé půle. Už po šesti minutách se Tepličtí znovu prosadili, když se trefil Dominik Šup, a rozdíl mezi oběma týmy tak dál narůstal. Právě Dominik Šup navíc po hodině hry obstaral i čtvrtou branku.
Znovu se již skóre neměnilo, Slovan tak do letošního ročníku Future Team Ligy vstoupil v omlazené sestavě porážkou 0:4.