FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Ženy na body nedosáhly !

sobota 16.3.2019 | Redakce

V důležitém zápase v boji o finálovou skupinu a třetí místo naše ženy nevyslyšely očekávání, po ztrátě bodů zůstávájí třetí, ale soupeřky se za nimi vyrovnaly po bodě


 
 
 

Ženy Slovanu postoupily do semifinále poháru

sobota 9.3.2019 | Redakce

Ženy v sobotu porazily na UMT Julisky tým Dukly 2:1 a postoupily tak do semifinále, kde se střetnou ze Spartou. Místo utkání se bude losovat.


 
 
 

Tereza Kožárová: Je znát, že bronz je tady velký sen

pátek 8.3.2019 | Redakce

U příležitosti Mezinárodního dne žen budeme dnes věnovat prostor na hlavní stránce našeho webu ženskému týmu Slovanu, konkrétně rozhovoru s jeho novou posilou Terezou Kožárovou z posledního vydání zápasového bulletinu.


 
 
 

Čtvrfinále poháru žen se nehrálo...

pondělí 25.2.2019 | Redakce

Dukla přijela na čtvrtfinále do Liberce zbytečně. Na umělce v Harcově byly ledové bariéry na některých místech až po pomezní čáru, na kopání rohů nebylo místo vůbec. I když realizační tým v čele s trenérem Lexou vzal do rukou krumpáče, uklidit vše nešlo. Po dohodě obou týmů a rozhodčích se zápas přesunul na Julisku , kde se odehraje 9.3. od 10.30 hod.


 
 
 

Na soustředění ženy porazily Wroclav 4:1

úterý 19.2.2019 | Redakce

Společně s juniorkami a žákyněmi, absolvovaly naše ženy soustředění v Heřmanicích v Podještědí. V hezkém prostředí a za krásného počasí všechny splnily předepsané tréninkové jednotky. 6any Áčka , pak navíc odehrály vítězný zápas s prvoligovou Wroclaví.


 
 
 

Ženy porazily v přípravě Ferencváros TC Budapast 4:2

pondělí 11.2.2019 | Redakce

Velmi kvalitní výkon předvedly naše ženy s předním týmem maďarské ligy a vítězem jejich poháru. Soupeřky v sobotu vyhrály nad Slavii 4:3. V neděli odpoledne, na umělce Slavie , vedly nad Slovaňačkami již 2:0. Naše hráčky ale zápas otočily, když tři branky dala jarní posila ze Slavie, reprezentační útočnice Tereza Kožárová. Jeden gól dala po její příhrávce Valentina Šušolová.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Procentrum Čerti na Ještědu
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Hattrick