FC Slovan Liberec | Kartu FCSL teď můžete mít i v mobilu!
Menu Další Zavřít Zavřít
3.4.2017

Kartu FCSL teď můžete mít i v mobilu!

ČSOB
Svou platební kartu FC Slovan Liberec můžete mít nejen ve své peněžence, ale také v mobilu. Mobilem pak můžete platit všude tam, kde dnes platíte kartou.


Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
Prodej permanentek

Mobilem si také budete moci vybrat peníze z bezkontaktního bankomatu – v Liberci je první umístěn v budově České pošty na ulici Dr. Edvarda Beneše 559/28 a další budou rychle přibývat.

Jak dostat klubovou kartu do mobilu?

Stačí si stáhnout aplikaci ČSOB NaNákupy z Google Play, aktivovat ji ve svém Internetovém bankovnictví 24 nebo Era portálu a zvolit si svůj PIN nebo otisk prstu pro platby mobilem. Vaše klubová karta se automaticky objeví v mobilu. Aplikace funguje na všech telefonech s podporou NFC a operačním systémem Android 4.4 a vyšším.

Pokud aplikaci ČSOB NaNákupy již dnes používáte, stačí ji deaktivovat a znovu aktivovat a obrázek karty FC Slovan se Vám automaticky načte.

Jak uplatnit slevu s mobilem u partnerů?

V aplikaci kliknete na „Zaplatit“ a zadáte svůj PIN nebo otisk prstu. Objeví se obrázek karty a pod ním modrý kruh s běžícím odpočtem času. Ten zřetelně ukážete obchodníkovi. Obchodník zadá slevu a pak již můžete telefon přiložit k terminálu.

Můžu mobil použít jako permanentní vstupenku?

Ano. Pokud si vstupenku (jednorázovou i permanentní) pořizujete nově, můžete si na pokladně klubu vybrat, jestli ji chcete mít na plastové kartě FC Slovan Liberec nebo v mobilu. Pokud si ji spojíte s plastovou kartou, budete při vstupu na stadion přikládat k turniketu plastovou kartu. Pokud si ji spojíte s kartou v mobilu, budete při vstupu na stadion přikládat mobil.

Karta FC Slovan Liberec


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Blesk taxi Immergas
Mediální partneři
Hattrick Kalendář Liberecka