FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Naše ženy v prvním jarním ligovém kole nepřekvapily

pondělí 19.3.2018 | Redakce

Na umělce Edenu Slovaňačky na úřadujícího mistra nestačily. Za velmi nepříjemného větrného a studeného počasí měly domácí zápas pod kontrolou . Slovaňačky zkoušely překvapit, jednou nastřelily i brankovou konstrukci, ale na lepší výsledek to nestačilo.


 
 
 

Źeny do finále poháru FAČR nepostoupily, Spartu ale potrápily.

středa 14.3.2018 | Redakce

Do semifinále poháru žen byl Slovan vylosován jako domácí, protože ale v Liberci nebylo kde hrát na odpovídajícím hřišti, hrálo se po dohodě se Spartou na UMT na Strahově. Naše fotbalistky zabojovaly , ale na soupeře nestačily a prohrály 2:3.


 
 
 

50 LET ŽENSKÉHO FOTBALU NA LIBERECKU

pondělí 12.3.2018 | Redakce

Tuto důležitou akci, kterou připravujeme na září, chceme představit s předstihem už nyní. Rádi bychom v první řadě oslovili bývalé hráčky, činovníky nebo přátele ženského fotbalu z éry Spartaku, Skloexportu, Rapidu nebo Mníšku a požádali je případně o zapůjčení fotek nebo jiných předmětů z prvních třiceti let účinkování libereckých fotbalistek. Rádi budeme i za jejich vzpomínky a příběhy. Kontaktujte nás, prosím na emailu fcslovanzeny@seznam.cz nebo přímo na recepci stadionu na Slovanu.


 
 
 

12.ročník " Libereckého poháru - memoriálu Vladimíra Housy "

čtvrtek 1.3.2018 | Redakce

fotbalistky Liberce generálka před ligou v podobě tradičního turnaje s názvem Memoriál Vladimíra Housy, jehož již 12. ročník se uskuteční na umělé trávě libereckého stadionu U Nisy v neděli 11. března. V úterý 13. pak od 18.00 hrají semifinále poháru Fačru žen na Strahově se Spartou.


 
 
 

Postup žen do semifinále poháru FAČR

pondělí 12.2.2018 | Redakce

Naše děvčata v neděli porazila přesvědčivě druholigový Rakovník na jeho hřišti. V semifinále je čeká vítěz duelu Plzeň v. Sparta.


 
 
 

Ženy vyhrály halový turnaj v Německu

pondělí 15.1.2018 | Redakce

Minulý týden se ženy sešly na první trénink zimní přípravy a již v neděli absolvovaly halový turnaj v Německu, který vyhrály.

Po dvou trénincích na UMT Slovanu pak tým žen, společně s juniorkami, odjíždí na prodloužený víkend na kondiční soustředění do Českého ráje na penzion Vyskeř, kde jsou již ověřené potřebné podmínky .

Herní soustředění je připravené na začátek března do Modré. Po něm 11. března následuje již 12. ročník Memoriálu Vladimíra Housy a další víkend již první jarní kolo ligy.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
iQLANDIA AGRO CS a.s.
Mediální partneři
RCL Rengl